12.12.2017
12 grudnia, w obecności dzieci, rodziców, dyrekcji, przedstawicieli samorządu miejskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. W oparciu o nasz blog przypomnieliśmy najważniejsze działania. Najaktywniejsi uczniowie otrzymali pamiątkowe przypinki. Nie zapomnieliśmy o rodzicach, którzy nas wspomagali w trakcie realizacji projektu - rodzice także otrzymali pamiątkowe przypinki oraz podziękowania.
12.12.2017
Dziękujemy za udział w konkursie " Moja gra". Zestawy ćwiczeń są super! Igor i Beniamin zdobyli I miejsce Kuba, Mateusz i Wojtek zdobyli II miejsce Gratulujemy!
04.12.2017
Dzieci z Przedszkola nr 5 uczestniczyły w "Mikołajkowych spotkaniach z matematyką". Doskonale się bawiły. Przeliczały przedmioty, porównywały liczebność zbiorów, dodawały na konkretach, przeliczały pieniążki i robiły zakupy za określoną kwotę. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, za udział w zajęciach otrzymały pamiątkowe dyplomy.
28.11.2017
28 listopada uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w szkolnym turnieju matematycznym. Pierwszoklasiści pracowali w czteroosobowych drużynach. Wszyscy pracowali wspaniale! Do rozwiązania mieli 5 zadań. Z zaangażowaniem odpowiadali na pytania, rozwiązywali zagadki, szukali i liczyli figury. Pokazali, że nie tylko potrafią rozwiązywać zadania, ale również sprawnie i zgodnie pracować. Za sumienną pracę otrzymali dyplomy. Brawo!
24.11.2017
Powoli zbliża się końcowy termin ( 30.11.) przynoszenia gotowych gier w ramach konkursu konkursu " Moja gra". Dziękujemy, za już oddane, czekamy na dalsze.
23.11.2017
Kolejne spotkanie za nami. Tym razem w sali nr 23 czekały przygotowane gry. W ciągu godziny uczniowie wspólnie z rodzicami wesoło spędzili czas. Dziękujemy Tacie Lucka za wyjaśnienie zasad nowej gry. Dziękujemy !!!!
16.11.2017
Na zajęciach uczyliśmy się tworzyć interaktywne ćwiczenia . Mateusz i Kamil wybrali aplikację "Milioner". Mateusz układał zadania tekstowe, Kamil skupił się na działaniach.
09.11.2017
Cieszymy się bardzo z pierwszych gier zrobionych przez uczniów. Czekamy do 30 listopada na następne.
06.11.2017
Uczniowie z piątej klasy wzięli udział w zajęciach zorganizowanych na Uniwersytecie Dziecięcym w Bielsku - Białej. Tym razem był to wykład. Prowadził go pan Andrzej Ciopiński. Zajęcia w auli zrobiły wrażenie - "Poczuliśmy się jak prawdziwi studenci"
24.10.2017
W środę gościliśmy rodziców uczniów klas czwartych. Wspólnie ze swoimi pociechami przez godzinę świetnie się bawili doskonaląc techniki rachunkowe. Dziękujemy !!!!

Show more